برندهای صنایع غذایی نادی

صنایع غذایی نادی با ساختار زیر برندی و رعایت گروه مختلف مخاطبان، محصولاتی را به بازار داخلی و خارجی عرضه می‌کند که هرکدام از گروه محصولات دارای شخصیت جداگانه‌ای هستند. این سیاست با نگاه کیفی برای تمامی محصولات از تفاوت در ذائقه و دوست داشتنی‌های مخاطبان سیاست تفاوت برندها در صنایع غذایی نادی با رعایت و حفظ کیفیت در تمامی محصولات هم برندها انجام شده است. اما رویکرد تفاوت در ذائقه و دوست داشتنی گروه مخاطبان در بازار هدف ما را به آن داشت تا دسته‌بندی در تنوع برند داشته باشیم.

نادی | Nadi

نادی همه چیز برای همه دارد و همه برای با نادی بودن شانس دارند. صنایع غذایی نادی با این برند پا به عرصه تولید در صنایع غذایی نهاده است و بر خود دینی می‌بیند که محبوبیت این برند را در پوشش دادن خواست مشتریان – به عنوان مهمترین سرمایه اش - تا آنجا که توان دارد در سرلوحه‌ی برنامه‌اش قرار دهد. نادی با عرضه‌ی تنوعی بالایی از انواع محصولات، از کلوچه‌های متنوع تا بیسکوییت و شکلات و کیک لایه‌ای و کاپ کیک دوست دارد رفیق همیشگی مصرف کننده‌ی گران‌مایه باشد. نادی آرزو دارد که هر گاه مشتری خواست، هر جا که مایل بود و با هر قدرت خرید که برایش مقدور بود گستره‌ی محصولات این برند در اختیارش باشد. نادی به میان وعده ای سالم و در دسترس برای همه فکر می‌کند.

توباچی | Tobachee

دوست داری هر روز یه چالش جدید، یا یک سورپرایز تازه را امتحان کنی؟ توباچی یه چالش جدیده است که انتها ندارد. توباچی با یک دنیا خلاقیت در طعم و شکل هر روز یه سورپرایز تازه برای مشتریانی داره که دل جوان و میل به ماجراجویی دارند. توباچی به رنگِ رنگی ترین رویاها و رخشانترین رنگها است و گاهی خیال می کنی بسته هایش تو دستت جست و خیز می کنند. همسفر شدن با توباچی هر بار یه ماجراجویی هست با رفیقی که تو هیجان آفرینی کم نمی گذارد. اسنک های توباچی رفیق هیجان آفرین ماجراجویی های شماست.

شاپکا | Shapka

کیک یزدی‌ها، کاپ کیک‌ها و کیک‌های لایه‌ای شاپکا تو را باز می‌گزداند به پشت پیشخوان چوبی سفید رنگ خراطی شده‌ی پیرمرد قناد با آن لبخند همیشگی‌اش توی کوچه‌های آشتی کنان، که عطر هل و دارچین و گلاب و زعفرانش هم مشتری و هم عابران را خوش اخلاق می‌نمود. شاپکا هدیه‌ی اطمینان بخش صنایع غذایی نادی به خانواده هاست تا محصولی سالم که ریشه در خاطرات جمعی ایرانیان دارد را برای خانواده‌ها به ارمغان برند. شاپکا، جلوه‌ی تعهد صنایع غذایی نادی در راستای ایده‌ی گسترش سلامت در جامعه به واسطه‌ی غذا است.

صنایع غذایی نادی

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن: ۰۱۳۴۲۰۰

Persian  English

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد هلدینگ صنایع غذایی نادی محفوظ است.