آشنایی با خانواده پاکدامن

بنیانگذار صنایع غذایی نادی، آقای فروردین پاکدامن لاهیجی در سال 1318 دیده به جهان گشود. ایشان به رسم آن ایام که کودکان یادگیری یک حرفه را از کودکی آغاز می‌نمودند، فعالیت خود را در صنف شیرینی و کلوچه به همراهی سه برادر خود از سال 1332 شمسی در شهر لاهیجان آغاز نمود.
دوران نوجوانی و جوانی ایشان صرف آموختن رموز و فنون تولید و درک مهارت های کسب و کار شد. اشتیاق و پیگیری مدام در تولید از یک سو و میل به توسعه و صنعتی سازی این حرفه در شهر پر گردشگر لاهیجان از دیگر سو سبب شد، در حدود سال 1352 شمسی تولید کلوچه در لاهیجان به همت ایشان و برادرانشان روند صنعتی یابد. به پشتوانه‌ی همت این خانواده، امروزه صنعت تولید شیرینی و شكلات و به طور ویژه تولید کیک و کلوچه سنتی، از جایگاهی متمایز را در صنعت و بازرگانی شهر لاهیجان برخودار است.
از سال 1371 شمسی، "صنایع غذایی نادی" به مدیریت ایشان و به صورت واحدی صنعتی و کاملا مستقل پایه نهاده شد. بنیان این کارخانه در شهر لاهیجان تا امروز پابرجا است و بخشی از هویت شرکت نادی محسوب می‌شود. از سال 1373 شمسی، آقای مهدی پاکدامن فرزند بنیانگزار صنایع غذایی نادی، به کمک پدر شتافت و در مسیر تولید و توسعه، جوانی و نشاط فكری را در تصمیم گیری کلان به مجموعه افزود. روند رو به توسعه‌ی فعالیت شرکت و رقابت محلی ایجاد شده، سبب شد فاز دوم توسعه کارخانه با انتقال به شهرک صنعتی لاهیجان در سال 1385 شمسی صورت پذیرفت. امروزه درخت صنایع غذایی نادی درخت پرباری است که سایه‌ی آن بر مساحتی بیش از 50 هزار مترمربع گسترده شده است.

آقای فروردین پاکدامن لاهیجی
صنایع غذایی نادی

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن: ۰۱۳۴۲۰۰

Persian  English

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد هلدینگ صنایع غذایی نادی محفوظ است.